PDF report: V číslech o EmailAcademy PremiumPDF report: V číslech o EmailAcademy Premium94%

Jiří Svoboda Zjistěte více o tom, jak vznikal kurz EmailAcademy Premium v roce 2013. Jednalo se o jednu z největších online kampaní ve které se prodávalo online vzdělávání. Podívejte se pod pokličku celého projektu a zjistěte spoustu užitečných informací, které platí i v dnešní době v roce 2016.PDF report, který přesně popisuje, co vše se muselo stát, aby se EmailAcademy Premium stala úspěšnou kampaní. Autorem rozsáhlého reportu je Jiří Svoboda (odborník na prodej přes internet), který připravil více než 35 stran detailního návodu týkajícího se organizace celého video kurzu. Celý report o EmailAcademy Premium je opravdu velmi detailní, se spoustou tabulek, grafů, najdete zde: seznam týmových pozic, termíny celé kampaně den po dni, počty a objem prodejů, segmentace zákazníků, výkon partnerů, kteří se zapojili do affiliate propagace, počty ne/zaplacených objednávek, obrázky z Google Analytics, z A/B testovacího nástroje, screenshoty nejlepších stránek, které jsme testovali, předměty a detailní přehled všech odeslaných emailů a mnoho dalších užitečných údajů.EmailAcademy Premium obsahuje spoustu návodných rad a zároveň odkrývá detail chodu celé kampaně. Takto sepsaný dokument s takovouto spoustou informací nenajdete na českém internetu. Nikdo takto detailně neodkryl své info-podnikání. Celý report EmailAcademy Premium v číslech je dostupný pomocí PDF dokumentu a je vhodný pro všechny, kteří chtějí porozumět tomu, jak se organizují velké kampaně a jaké všechny úskalí vás čekají.

Popis

Zjistěte více o tom, jak vznikal kurz EmailAcademy Premium v roce 2013. Jednalo se o jednu z největších online kampaní ve které se prodávalo online vzdělávání. Podívejte se pod pokličku celého projektu a zjistěte spoustu užitečných informací, které platí i v dnešní době v roce 2016.

PDF report, který přesně popisuje, co vše se muselo stát, aby se EmailAcademy Premium stala úspěšnou kampaní. Autorem rozsáhlého reportu je Jiří Svoboda (odborník na prodej přes internet), který připravil více než 35 stran detailního návodu týkajícího se organizace celého video kurzu. 

Celý report o EmailAcademy Premium je opravdu velmi detailní, se spoustou tabulek, grafů, najdete zde:

  • seznam týmových pozic,
  • termíny celé kampaně den po dni,
  • počty a objem prodejů,
  • segmentace zákazníků,
  • výkon partnerů, kteří se zapojili do affiliate propagace,
  • počty ne/zaplacených objednávek,
  • obrázky z Google Analytics, z A/B testovacího nástroje,
  • screenshoty nejlepších stránek, které jsme testovali,
  • předměty a detailní přehled všech odeslaných emailů a mnoho dalších užitečných údajů.

EmailAcademy Premium obsahuje spoustu návodných rad a zároveň odkrývá detail chodu celé kampaně. Takto sepsaný dokument s takovouto spoustou informací nenajdete na českém internetu. Nikdo takto detailně neodkryl své info-podnikání.

Celý report EmailAcademy Premium v číslech je dostupný pomocí PDF dokumentu a je vhodný pro všechny, kteří chtějí porozumět tomu, jak se organizují velké kampaně a jaké všechny úskalí vás čekají.

Podobné kurzy z kategorie

Jak úspěšně vyjednávat s dodavateli - vyjednávání s…

0.0%
Téměř každé obchodní jednání se odvíjí od oboustranné schopnosti vyjednávat a …

Liftago startuje

0.0%
Webinář o projektu Liftago, komunitním podnikání v dopravě.

Seminář o podnikání "Život na Pravé straně"

0.0%
Seminář: Život na Pravé straně. Dne 6.6.2015 v Praze se koná pod vedením …